کدخبر : 12423 |

ولادت امام رضا در امامزاده سید جلال الدین اشرف نوق رفسنجان


به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت و میلاد علی بن موسی‌الرضا(ع) مراسم جشن با شکوهی بعد از قرائت دعای ندبه همراه با سخنرانی حضرت حجت السلام اسلامی و فر و مداحی آقای کردی از خادمین آستان قدس رضوی با اهداء جوائز(کمک هزینه سفر مشهد مقدس) با حضور اقشار مختلف مردم در صحن امامزاده سید جلال الدین اشرف برگزار و مردم در این جشن با ویژگی‌های برجسته امام رضا(ع) بیشتر آشنا شدند.

به گزارش بقاع نیوز، حاج اکبر رضایی شریف از امنای امامزاده و مجری جشنواره در شروع مراسم افزودند:حضور خدام حرم امام رضا(ع) در منطقه مایه خیر و برکت است و اگرچه از حرم امام رضا(ع) دور هستیم اما با حضور این عزیزان حال و هوای صحن امامزاده سیدجلال الدین اشرف امام رضایی شده است.

در حاشیه این مراسم، «حجت الاسلام اسلامی فر» با اشاره به برخی احادیث و روایات پیرامون فضیلت و ثمرات زیارت امام هشتم(ع) گفت: فضیلت زیارت امام رضا(ع) برابر با حج مقبوله است و اگر زائران با معرفت این امام همام را در غربت زیارت کنند، گناهان گذشته و آینده آن ‌ها مورد بخشش خداوند قرار می گیرد. البته این امر زمانی محقق می شود که فرد امام را جلودار خود قرار دهد و به صورت دائمی به این امام بزرگوار اقتدا کند.

لازم به یادآوری است، این مراسم در ساعت ۹ صبح جمعه ۲۲ مردادماه بعد از قراعت دعای ندبه با نوای مداح اهل بیت آقای صیادیان شروع و در پایان با مداحی خادم بارگاه رضوی آقای کردی قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) توسط حاضرین به اتمام رسید.

خبرنگار:رضا احمدی

انتهای پیام/
DSCN2709

DSCN2718

DSCN2736

DSCN2739

DSCN2752

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :