کدخبر : 12307 |

نقش و شرکت مردم در در اوقاف بسیار مهم و تعیین کننده است


مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: با جلب مشارکت مردم تلاش خواهیم کرد احیاء موقوفات و خدمات این حوزه در استان قزوین کیفی تر و گسترده تر شود.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام غلامرضا عادل روز سه شنبه در مراسم تکریم از مدیرکل سابق اوقاف قزوین که در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد اظهارداشت: حوزه اوقاف با گستردگی و اهمتی که دارد نیازمند تعامل و همکاری همه مسئولان و گروههای مردمی است و تلاش می کنیم از ظرفیت مردم بیشتر استفاده کنیم.

وی افزود: در راستای خدمت‌ رسانی مطلوب با هدف احیا و توسعه موقوفات امیدواریم از مشارکت خوب خیرین بیشتر استفاده کنیم تا کارها با شتاب بیشتری انجام شود.

حجت‌الاسلام عادل تصریح کرد: اقداماتی که تاکنون انجام شده باهمکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی ادامه خواهد یافت وبا استفاده از ایده های نخبگان و خیرین امیدواریم کارهای مطلوب تری در حوزه اوقاف و گسترش فعالیتها انجام شود که در این راستا مشارکت‌های مردمی نیز بسیار مهم است.

حجت الاسلام عادل به مدت ۴ سال مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد بوده و پیش از آن نیز در سمت معاونت فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران خدمت کرده است.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :