کدخبر : 12316 |

طرح نشاط معنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت تابستان ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان


رییس اوقاف و امور خیریه دلیجان از اجرای طرح نشاط معنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت تابستان ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آسوده افزود: این طرح از برنامه های سازمان اوقاف و امور خیریه برای تبدیل بقاع به قطب فرهنگی و استفاده از ظرفیت این اماکن برای ترویج و تبیین دین اسلام و گسترش فرهنگ وقف است.

وی ادامه داد: امامزاده یحیی(ع) هستیجان، قتلگاه علی بن امام محمد باقر(ع)، مسجد موسی بن جعفر(ع)، مسجد امام حسین (ع)، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مسجد جامع نراق ۶ پایگاه اوقاف برای اجرای طرح نشاط معنوی است.

رییس اوقاف و امور خیریه دلیجان بیان کرد: در این راستا ۱۵۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر شهرستان از یان کلاس ها بهره مند می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین آسوده ابراز داشت: این کلاس ها با موضوعات حفظ و قرائت قرآن، احکام، عقاید، اردوی های یک روزه و… از ۱۹ تیرماه سالجاری در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: این کلاس ها تا سوم شهریور ماه به طول می انجامد و روحانی اعزامی از اعزام مبلغ سازمان اوقاف و اساتید قرآنی شهرستان دلیجان در اجرای این طرح همکاری دارند.

انتهای پیام/
۲۰۱۶۰۸۰۶_۱۸۵۴۵۷

۲۰۱۶۰۸۰۷_۲۱۰۴۵۰

۲۰۱۶۰۸۰۷_۲۱۰۵۵۴

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :