کدخبر : 12224 |

آستان مقدس امامزاده زبیده خاتون(س) گلباران و غبار روبی شد


رییس اوقاف و امور خیریه دلیجان از گلباران و غبار روبی آستان مقدس امامزاده زبیده خاتون(س) همزمان با دهه کرامت و روز تکریم امامزادگان خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز ،حجت الاسلام محمدرضا آسوده ، افزود: دهه کرامت از سالروز ولادت حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا(ع) و پنجم ذی القعده روز تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه نام گذاری شده است.

وی ادامه داد: در این راستا آستان امامزاده زبیده خاتون(س) صبح امروز با حضور ائمه جماعات و مسئولین شهرستان دلیجان و هیات امنای بقعه متبرکه غبارروبی شد.

رییس اوقاف و امور خیریه دلیجان اظهار داشت: همچنین آستان مقدس امامزادگان معصوم(ع) نیز با حضور دوستداران خاندان عصمت و طهارت(ع) و جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه هفته جاری غبار روبی شد.

حجت الاسلام آسوده بیان کرد: عصر امروز نیز یک نفر از خیرین بقعه ساز، یک نفر از هیات امنای برتر و یک مسئول فرهنگی بقعه به همایش استانی تکریم امامزادگان که در شهرستان خمین برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

وی اضافه کرد: مراسم دیگری نیز بعد از نماز مغرب و عشا در شب جمعه هفته جاری در آستان مقدس امامزاده حمزه(ع) روستای کروگان جاسب همراه با سخنرانی و مداحی برگزار خواهد شد.
خبر نگار: بهشته سامعی
انتهای پیام/
۲۰۱۶۰۸۰۸_۰۸۴۴۳۷

IMG_20160808_083557

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :