کدخبر : 12153 |

پرچم مطهر امام رضا(ع) بر فراز شهرستان اراک


خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) همراه با حمل پرچم ثامن الحجج(ع) در قالب جشن های مردمی و بین المللی زیر سایه خورشید وارد اراک شدند.

به گزارش بقاع نیوز، امسال نهمین سالی است که خادمین حرم امام رضا(ع) همراه با پرچم آن امام همام کل استان های کشور را پوشش می دهند، خادمین از زمان حضور در استان، ۲۵۰ برنامه فرهنگی را در ۲۳ عنوان مختلف در شهرها و روستاها خواهند داشت.

خادمین حرم رضوی(ع) در سفر به استان مرکزی با به اهتزازدرآوردن پرچم متبرک، فضای استان آفتاب را با برگزاری آیین هایی معنوی همزمان با دهه کرامت عطرآگین می کنند.

خادمین به همراه پرچم حرم مطهر با حضور در همه استان برنامه نهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی زیر سایه خورشید را روز یکشنبه ۲۴ مردادماه در شهرستان آشتیان به پایان می‌رسانند.

لازم به ذکر است، خادمین حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) پنجشنبه(۲۱مرداد) میهمان مردم متدین شهرستان شازند هستند؛ شرکت در جشن کارگران معدن کرک و قطب صنعتی شهید بابایی، استقبال مرمی و اجرای جشن میلادروستاهای باغ بر آفتاب، کتیران، پرکله و روستاهای مسیر شهر هندودر، غبار روبی ضریح مطهر سهل ابن علی و حضور در جشن مردم استانه، شرکت در جشن آبشار عاطفه ها با حضور زوج های جوان محروم و دیدار با خانواده شهدا شهر شهباز و شازند از برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در شازند است.

پایان پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :