کدخبر : 12119 |

بزرگترین واقفان جامعه،خبرنگاران هستند‎


معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه اصحاب رسانه در زمینه ترویج فرهنک وقف بیشترین اثر را دارند، گفت: اگر به ظاهر خبرنگار وقف نمی‌کند ولی با ترویج و خبرنویسی در زمینه وقف، اجر کمتر از یک واقف را ندارند.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام وحدت مشهوری، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان، اظهار کرد: اگر فردی با اطلاع‌رسانی و یا از طریق یک خبر به سمت وقف بیاید خبرنگاران نیز در آن سهیم خواهند بود؛ زیرا با پیام رسانه یک وقف ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این یک رسالت بزرگ برای اصحاب رسانه می‌باشد و از تمامی زحماتی که که در این زمینه انجام می‌دهند کمال تشکر را دارم.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان با بیان اینکه کارهای اصحاب رسانه در زمینه معرفی و شناساندن وقف شامل بزرگترین اجر اخروی است، گفت: شاید به ظاهر خبرنگاران وقف نمی‌کنند ولی با ترویج فرهنگ وقف در رسانه‌ها، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و … ارزش کمتر از واقف را ندارند

وی خاطرنشان کرد: باید شعار «هر نفر یک واقف قرآن» در جامعه را ایجاد کنیم، زیرا هر نفر می‌تواند با خرید یک قرآن و هدیه آن به مساجد واقف محسوب شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبار وقفاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :