کدخبر : 12072 |

بیش از ۲۳۵ مراسم و مجلس جشن و سرور در بیش از ۱۹۸ امامزاده و بقعه متبرکه


حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین و کردستان در خصوص اعیاد دهه کرامت اظهار داشت : بیش از ۲۳۵ مراسم و مجلس جشن و سرور در بیش از ۱۹۸ امامزاده و بقعه متبرکه در سطح استان قزوین همزمان با دهه کرامت برگزار می شود .

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین و کردستان در خصوص جشن های مردمی زیر سایه خورشید اظهار داشت : امسال به لطف خدا به مناسبت دهه کرامت از ۱۶ تا ۲۴ مردادماه سال جاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید برای سومین سال متوالی با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در استان قزوین برگزار می شود.

وی مطرح کرد: انتقال فرهنگ، سبک زندگی جهادی و سیره رضوی مهم‌ترین دستاورد جشن‌های زیر سایه خورشید طی دهه کرامت است.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین و کردستان در خصوص اعیاد دهه کرامت اظهار داشت : بیش از ۲۳۵ مراسم و مجلس جشن و سرور در بیش از ۱۹۸ امامزاده و بقعه متبرکه در سطح استان قزوین همزمان با دهه کرامت برگزار می شود .

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: ویژه برنامه شاخص ما در شب میلاد امام رضا (ع) در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) با سخنرانی آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران ، شعرخوانی صابر خراسانی و حضور کاروان خادمان آستان مقدس امام رضا(ع) در ۲۳ مردادماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) برگزار می شود.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :