کدخبر : 12056 |

دیدار مدیران کل و معاونین اوقاف با صدا و سیمای گلستان


مدیران کل و معاونین اوقاف با صدا و سیمای گلستان در راستای احیای موقوفات تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآنی و امامزادگان دیدار کردند.

به گزارش بقاع نیوز، مدیران کل و معاونین اوقاف با صدا و سیمای گلستان در راستای احیای موقوفات تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآنی و امامزادگان دیدار کردند. بهرام عبدالحسینی مدیر کل صدا و سیمای گلستان در این دیدار اظهار کرد: با تمرکز زدایی مراسمات ملی و و مذهبی در آستان مقدس امامزاده عبدالله باید این آستان مقدس را به قطب فرهنگی تبدیل کنیم .
در ادامه حجت الاسلام سهرابی مدیر کل اوقاف گلستان گفت : یکی از بزرگترین دغه دغه های اوقاف فرهنگ سازی نسبت به وقف و موقوفات در جامعه است و

اگر به‌ درستی بتوانیم مقوله وقف، ثمرات دنیوی و اخروی آن و روش‌ها و شیوه‌های وقف همگانی را برای مردم تبیین کنیم بدون شک مردم نیز استقبال بی‌نظیری از این امر خواهند کرد لذا نقش صداو سیما و رسانه ها در این راستا بسیار مهم است . مدیر کل اوقاف گلستان ضمن تبریک هفته خبرنگار اظهار کرد : .
اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻭﻗﻒ ﻭ ﺑﻘﺎﻉ ﻣﺘﺒﺮﮐﻪ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻠﯽ ﻭ ﻣﺮﺩﻣﯽ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻧﺪ و ﻫﻤﻪ ﻧﻬﺎﺩﻫﺎ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﺳﺎﻧﻪ‌ﻫﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﻣﻮﺛﺮ ﻭ ﺗﺎﺛﯿﺮﮔﺬﺍﺭ ، ﺍﯾﻦﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﺮﻭﯾﺞ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻏﻨﯽ ﻭﻗﻒ ﻭ ﺍﻫﻞ ﺑﯿﺖ (ﻉ) ﯾﺎﺭﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨد

مدیر کل اوقاف گلستان یاد آور شد : ترغیب خیران گلستان در وقف اموال با موضوع قرآنی یکی از نیازهای روز استان به شمار می رود و لازم است رسانه ها در این حوزه پررنگ تر و جدی تر وارد عمل شوند .

وی تصریح کرد : در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برنامه های کرسی تلاوت قرآن کریم به صورت ویژه به صورت حداقل هفته ای یک بار در بقاع متبرکه مستعد استان برگزار خواهد شد .

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :