کدخبر : 12005 |

غرفه مشاوره وقف دایر شد


رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه دو تبریز از برپایی غرفه مشاوره وقف در نمایشگاه نشان ارادت خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا خلیلی، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه دو تبریز، ، در خصوص این خبر افزود: این غرفه در جهت شناسایی صحیح وقف به مردم است تا با فرهنگسازی، این سنت حسنه در جامعه ایجاد شود.

وی ادامه داد: برخی از افراد گمان می‌کنند وقف باید قطعه زمین یا پول هنگفتی باشد ولی با ایجاد چنین غرفه‌هایی سعی بر تغییر اذهان عمومی داشتیم تا بدانند وقف حتی شامل یک کتاب نیز می‌شود.

حجت‌الاسلام خلیلی با اشاره به انواع وقف از جمله وقف انفرادی و دسته جمعی گفت: متاسفانه وقف دسته جمعی در جامعه جاافتاده نیست و مراجعه کننده‌گان به این غرفه از وجود وقف دسته جمعی تعجب می‌کنند.

وی ادامه داد: در این غرفه کارشناس وقف و مذهبی علاوه بر مشاوره وقف به سوالات و شبهات شرعی مراجعه کنندگان نیز پاسخ می‌دهد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ناحیه دو تبریز در پایان به برپایی غرفه مشترک اوقاف با موسسه جامعه القرآن در زمینه ثبت‌نام قرآن آموزان و فروش کتاب در نمایشگاه نشان ارادت اشاره کرد و افزود: در این غرفه از افراد علاقه‌مند به قرآن از سنین کودکی تا بزرگسالی ثبت‌نام به عمل می‌آید و همچنین تمامی عواید حاصل از فروش کتاب‌ها به جبهه مقاومت و کودکان مبتلا به سرطان اهدا خواهد شد.

گفتنی است، این غرفه تا روز سه شنبه، ۱۲ مردادماه، در محل پارک مفاخر تبریز برپا است.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :