کدخبر : 11964 |

تجمع عاشقان اهل بیت در روز شهادت پدر علم تشیع


در روز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام تجمع بزرگ هیئت مذهبی در آستان امامزاده ابوالحسن شهرری برپا خواهد شد.

حاج آقا اتارخانی رئیس سازمان اوقاف شهرری در گفت و گو با خبرنگار بقاع نیوز در خصوص برنامه های ویژه این شهرستان در روز شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: در ۲ امامزاده این شهر برنامه شاخص سوگواری برگزار خواهد شد. اولین برنامه تجمع بزرگ هیئت مذهبی است که با حضور عاشقان وارادتمندان به ساحت مقدس اهل بیت علیه السلام، در روز شنبه نهم مرداد ساعت ۱۰ صبح در امامزاده ابوالحسن برگزار خواهد شد
وی افزود: سخنران این برنامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی و مداحان آن حاج کاظم غفارنژاد و حاج شهروز حبیبی اردبیلی است و عزاداری به زبان آذری اجرا خواهد شد .
برنامه دوم، مراسم عزاداری ظهر شهادت امام جعفر صادق (ع) است، که بعد از نماز ظهر و عصر در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) واقع در سه راه ورامین شهر ری برپا خواهد شد.
اتارخانی در خصوص برنامه های، دیگر بقاع متبرکه گفت: آستان مقدس حضرت ابن بابویه در روز پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشا برنامه مخصوص سوگواری خواهد داشت وسخنران آن حجت الاسلام والمسلمین خانی و مداح آن حاج سید محمد شریعت است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: روز شنبه بعد از نماز ظهر و عصر مراسم ویژه عزاداری در آستان مقدس حضرت بی بی زبیده سلام الله علیها با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین خانی و با مداحی کربلایی ابوالفضل ابراهیمی اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/
مریم کتابچی

مربوطه به : آخرین عناویناخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :