کدخبر : 11930 |

یکی دیگر از خادمین انقلاب اسلامی به دیدار حق شتافت


مدیر کل اسبق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین جعفر قلی اسدی به وصال خداوند رحیم نایل آمد.

به گزارش بقاع نیوز، در پی انتشار خبر فوت مدیر کل اسبق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین جعفر قلی اسدی از خادمین انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود که در طول حیات خویش منشا خیر و برکات بسیاری برای جامعه و کشور بود.

وی در ادامه افزود: حجت الاسلام و المسلمین جعفر قلی اسدی در دوران خدمتش به عنوان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خدمات بسیار ارزنده و زیادی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، بقاع متبرکه و موقوفات انجام داد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: همچنین وی در مدت ۲۶ سال به طلاب خارج از کشور و حوزه های علمیه خدمات بسیاری را ارائه کرد به ویژه زمانی که ریاست جامعه المصطفی العالمیه اصفهان را بر عهده داشت خدمات ارزشمندی را از خویش به ارمغان گذاشت.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه گفت: « و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون» درگذشت این فقیه وارسته چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور آن می‌نشینیم.

وی ادامه داد: ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست این ماتم جانگداز را به بیت ایشان، فرزندانشان، جامعه بزرگ روحانیت و حوزه های علمیه، متولیان موقوفات تسلیت عرض نموده و از در گاه خداوند متعال برای این عالم وارسته و بزرگوار که در مدت حیات خویش از خادمین زحمت کش قرآن و اهل بیت(ع) بودند علو درجات را مسئلت می‌کنم.

انتهای پیام/

مربوطه به : خادمیناخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :