کدخبر : 11918 |

ویژه برنامه شب شهادت امام ششم شیعیان در امامزاده میر علی بن الحسین لارستان


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لارستان از برگزاری مراسم عزاداری و مدیحه سرایی شهادت امام جعفر صادق(ع) در امام زاده میر علی بن الحسین(ع) به مدت ۳ روز لارستان خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز ، با فرارسیدن ۲۵ شوال، مصادف با روز شهادت امام ششم شیعیان امام جعفر صادق(ع)، ویژه برنامه های عزاداری در امامزاده میرعلی بن الحسین(ع) لارستان برگزار می گردد.

حجت الاسلام بوستانی گفت: به همین مناسبت روز پنجشنبه ۷ مرداد ماه محفل انس با قرآن کریم در امام زاده میر علی بن الحسین لارستان نورانی بخش مراسم خواهد بود.

وی ادامه داد: عزاداران نیز در روز جمعه ۸ مرداد ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در امام زاده میر علی بن الحسین(ع) گرد هم می آیند تا شهادت امام ششم شیعیان را به سوگ بنشینند.

حجت الاسلام بوستانی افزود: در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن موسوی سخنران مراسم خواهد بود و حاج اشکان عسکری از ذاکرین ائمه معصومین(ع)، در فراق رییس مکتب جعفری به مرثیه سرایی می پردازد.

بوستانی افزود: همچنین برنامه عزاداری و سخنرانی در روز شنبه ۹ مرداد ماه مصادف با روز شهادت امام جعفر صادق(ع) نیز با حضور عزاداران و دوستداران اهلبیت(ع) شهرستان لارستان در امام زاده میر علی بن الحسین(ع) برگزار می گردد.

انتهای پیام/

مربوطه به : حضرت امام جعفر صادق ( ع )اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :