کدخبر : 11895 |

نشست تخصصی وقف در شهر ملایر


نشست تخصصی وقف مدیر کل اوقاف استان با حضور فرماندار،شهردار و اعضای محترم شورای شهر ملایر برگزار شد.

به گزارش بقاع نیوز، در این نشست حجت الاسلام محمد کاروند، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن خیر مقدم به حاضرین، به ارائه گزارش عملکرد این اداره در ۴ ماهه آغازین امسال نمود.

وی با بیان اینکه امسال طی ۱۴ روز از تعطیلات عید نوروز و ایام برگزاری طرح آرامش بهاری سال۹۵ ، ۱۴ وقف داشتیم، افزود: با توجه به شعار امسال و تحقق اقتصاد مقاومتی توام با اقدام و عمل د رحوزه موقوفات و بقاع متبرکه، برنامه جامعی را تدوین و اجرای آن را آغاز نموده ایم تا بستر پیشرفت هرچه بیشتر این زمینه هارا گسترش دهیم.

حجت الاسلام کاروند گفت: در ایام اجرای طرح ضیافت الهی ماه مبارک رمضان، ۴۵ بقعه متبرکه استان میزبان مردم روزه دار در این ماه خدا بودند.

وی با بیان اینکه در این طرح ۲۰ هزار از افراد نیازمند و مستمند استان، اطعام دهی شدند، افزود: در کنار این اطعام دهی که از محل اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش صورت گرفت، روزانه بقاع متبرکه شاخص استان در لحظات ملکوتی افطار، میزبان هم استانیها در سفره های بی آلایش افطاری ساده بودند که خیرین در این امر مشارکت داشتند.

در ادامه عبدالعظیم رضایی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهر ملایر ضمن خیر مقدم به حاضرین، از مجموعه اقدامات صورت گرفته در اوقاف استان تشکر و قدر دانی نمود.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :