کدخبر : 11726 |

برگزاری دوره آموزشی ویژه خادمان بقعه امامزاده سیدطاهرحسینی بردسکن


نخستین دوره آموزش تخصصی در راستای ساماندهی خادمان بقعه متبرکه امامزاده سیدطاهرحسینی(ع) بردسکن برگزارشد.

به گزارش بقاع نیوز، جلسه توجیهی و آموزشی ویژه خادمین امامزاده سیدطاهرحسینی(ع) بردسکن از ساعت ۸ الی۱۶ با موضوعات ایمنی و آتش نشانی، فرهنگی و مذهبی و آشنایی با وظایف خدام برگزار شد.

در بخش فرهنگی و مذهبی، حجت الاسلام امینی، امام جمعه شهرستان بردسکن در زمینه آداب زیارت و نحوه برخورد صحیح با زائران و نوع پوشش آنها مطالبی را عنوان کرد.

علی قاضی استاد کلاس اطفاء حریق با ارائه مطالب آموزشی در زمینه حریق و انواع حوادثی که ممکن است رخ دهد موارد امنیتی را به خادمان این آستان مقدس ارائه نمود.

بنابراین گزارش اطفاء حریق به وسیله کپسول های آتش نشانی توسط خادمان افتخاری خانم و آقا به صورت عملی در محوطه بقعه با نظارت کامل انجام شد.

حجت الاسلام صادق خلیلی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر مسائل فرهنگی در بقاع متبرکه مانند؛ شرح وظایف خادمان، چگونگی برخورد با زائران، طریقه میزبانی مناسب به ویژه در ایام تعطیلات نوروز و ایام تابستان را بیان کرد.

گفتنی است دوره تخصصی و توجیهی ویژه خدام با حضور ۱۲۰ نفر از بانوان و آقایان در محل آستان مطهر امامزاده سیدطاهرحسینی(ع) اجرا شد که خادمان آقا بیشترین تعداد شرکت کننده را در این دوره داشتند.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :