کدخبر : 11548 |

نشاط و شادابی حاصل از ماه رمضان را در باقی سال حفظ کنیم


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در ماه رمضان روح و جسم انسان به نشاط و شادابی دست یافته که باید آن را در طول سال حفظ و تقویت کنیم.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله واحدی در جمع خبرنگاران گفت: در طول ماه رمضان روح و جسم انسان به یک نشاط و شادابی دست یافته است که باید آن را در طول سال حفظ و تقویت کنیم.
وی ضمن اعلام این مطلب افزود: یکی از برکاتی که به برکت ماه مبارک رمضان نصیب انسان می شود افزایش معنویت وجودی انسان و نزدیکی به خداوند متعال است که انسان را در راه رسیدن به سعادت و کمال ابدی رهنمون خواهد شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان به برنامه های اجرا شده از طرف مجموعه ادارات اوقاف و امور خیریه استان اشاره کرد و گفت: برنامه های فرهنگی و قرآنی برگزار شده در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی شامل غبارروبی بقاع متبرکه و مساجد، اقامه نماز جماعت، سخنرانی و بیان احکام، مراسم جز خوانی قرآنی کریم، برگزاری محافل انس با قرآن کریم با حضور اساتید و قاریان ممتاز مصری و ایرانی، اطعام و پذیرایی از روزه داران در قالب سفره های افطار ساده، برگزاری جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)، برگزاری مراسم شبهای قدر، شرکت در راهپیمایی روز قدس و… بود که همه برنامه ها با استقبال گسترده عموم مردم در قالب طرح بزرگ “ضیافت الهی” برگزار شد.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :