کدخبر : 11466 |

پخش برنامه‌ی رادیویی “آخرت ذخیره‌سی” کلید خورد


مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی از پخش برنامه‌ی رادیویی “آخرت ذخیره‌سی” با محوریت امور وقفی و امام‌زادگان خبر داد.

به گزارش بقاع نیوز ، رحیم عبدالجباری با اعلام این مطلب بیان کرد: این برنامه طبق توافقی بین صدا و سیمای استان با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان شکل گرفته است که از روز پنجشنبه ۳۱ تیرماه سال‌جاری اجرایی می‌شود.

وی افزود: این برنامه در ۵۴ قسمت هر هفته راس ساعت ۱۱٫۳۰ صبح روز پنجشنبه‌ها از “رادیو سهند” به مدت ۳۵ دقیقه پخش شده و به بررسی و انعکاس موضوعات مختلفی در رابطه با وقف و امور امام‌زادگان خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: پخش گزارش، معرفی امام‌زادگان و خادمان نمونه، مسئولان، متسابقان و فعالان قرآنی استان، ارائه‌ی گزارش هفته‌ای از برنامه‌ها و طرح‌های اداره اوقاف، انعکاس حضور مسئولان در برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از جمله مواردی است که در برنامه‌ی “آخرت ذخیره‌سی” پخش شده و به ترویج و تبلیغ فرهنگ غنی وقف کمک خواهد کرد.

عبدالجباری خاطرنشان کرد: این برنامه توسط عوامل تولید رادیو سهند اجرا شده و در صورت نیاز مسئولان و کارشناسان اداره اوقاف نیز در مرکز رادیو تبریز حضور یافته و به اجرای برنامه‌های مذکور پرداخت خواهند کرد.

گفتنی است؛ طی دیدار “حجت‌الاسلام مصایبی” مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان با “سیدمحسن لطیفی” مدیرکل صدا و سیمای استان این توافق به عمل آمده است.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :