کدخبر : 11505 |

مراسم تجلیل از خادمین افتخاری و فعالان فرهنگی اداره اوقاف مسجدسلیمان


مراسم تجلیل از خادمین افتخاری و فعالان فرهنگی که با اداره اوقاف امور خیریه مسجدسلیمان همکاری مستمر داشته اند در موسسه عصر امام خمنیی (ره) شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش بقاع نیوز در ابتدای این مراسم، رشیدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه در سخنانی اظهار داشت: شما خادمین افتخاری، بازوان توانمند اداره اوقاف و امور خیریه هستید و بی شک در فضای کنونی جامه که خیلی از ارزش ها در حال کم رنگ شدن و یا فراموشی هستند می طلبد عناصر و ادارات فرهنگی شهرستان با تعامل، وحدت و یکپارچگی در خصوص توسعه و حفظ ارزش های دینی و مدهبی که اکثراً با زندگی روزمره انسان ها سر و کار دارند برایند.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به این که برای امورات فرهنگی و مدهبی باید سرمایه گذاری کرد گفت: در کار فرهنگی اگر هزینه ای هم صورت بگیرد سرمایه گذاری محسوب می شود نه هزینه و ادامه داد: در سالی که مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری نمودند امیدوارم بتوانیم در راه حفظ ارزش های اساسی نظام و همچنین بهره وری بیشتر از موقوفات و احیای آن و بقاع متبرکه قدم های موثرتری برداریم…

در ادامه این برنامه حجت السلام قندعلی رییس اداره تبلیغات اسلامی در سخنانی اظهار داشتند: اقدامات زیادی در خصوص برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان انجام شده است اما کافی نیست. وی ادامه داد: ظرفیت مسجدسلیمان بیشتر از جایگاه فعلی ست که در آن قرار دارد.

وی ادامه داد: در برهه کنونی که دشمن از تمامی ظرفیت های خود حداکثر استفاده را می برد بر همه فعالان و دستگاهای مرتبط با مقوله فرهنگ واجب است با وحدت ، همبستگی و انسنجام بیشتر خطوط فرهنگی و ادواتی را که دشمن جهت به تباهی کشیدن جوانان و نسل جوان ما در نظر گرفته است نابود کنیم. قندعلی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات فرهنگی صورت گرفته توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت: ما به عنوان متولیان دستگاهای فرهنگی کشور وظیفه داریم بستر مناسب را جهت انجام کارهای فرهنگی برای مردم خود مهیا کنیم و تجربه ثابت کرده است هر جا که خود مردم وارد عمل شده اند نتایج بهتری به دست آمد.

مدیر سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همه خادمین افتخاری و کسانی که به نوعی در عرصه خدمت رسانی فرهنگی قرار گرفته اند و با دست خالی به مسائل مادی در حال ایجاد خلق و ایده پردازی هستند گفت: قطعاً شما ثمره معنوی آن را از سوی خداوند منان دریافت خواهیدکرد. کما این که خیلی از شما تاکنون این نتیجه و پاداش را دیده و آن را لمس نموده اید. وی در پایان سخنان خود بار دیگر خواستار تعامل همه بخش های فرهنگی شهرستان با یکدیگر شد و گفت:تجربه ثابت کرده است این وحدت و تعامل ضربات سهمگینی را بر پیکره دشمن وارد نموده است.

در پایان این مراسم از همه خادمین افتخاری و فعالان فرهنگی که در برنامه های یاس نبوی، آرامش بهاری، ضیافت الهی همکاری و مساعدت شبانه روزی داشته اند از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مسجدسلیمان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :