کدخبر : 11400 |

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گرگان خبر داد


حجت الاسلام مهدوی راد از سرمایه گذاران برای تحقق شعار سال در جهت مشارکت در سرمایه گذاری در موقوفات شهرستان گرگان دعوت بعمل آورد .

به گزارش روابط بقاع نیوز ، حجت الاسلام مهدوی راد؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گرگان ضمن دعوت از سرمایه گذاران در جهت سرمایه گذاری در موقوفات گرگان گفت: با توجه به اینکه موقوفات این شهرستان در مکانهای خوبی قرار گرفته است این اداره آمادگی سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی برای موقوفات را دارد.

حجت الاسلام مهدوی راد اظهار داشت: اکنون نگرش سازمان اوقاف و امور خیریه به سرمایه گذاری بر روی موقوفات است و برنامه هایی را مدون نموده است که به صورت تخصصی اقدام کند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه همه مردم توانایی وقف را ندارند می توانند در وقفهای مشارکتی شرکت داشته باشند به صورت گروهی و یا محله ای نسبت به وقف هایی با نیات روز جامعه اقدام نمایند .

حجت الاسلام مهدوی راد با اشاره به اینکه وقفیات تماما در راستای نیات واقفین صرف می شوند افزود: هدف اصلی سازمان اوقاف اجرای امینانه نیان واقفین است رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گرگان گفت: واقفین و خیرین گرامی می توانند با توجه به نیاز روز و در حوزه های سلامت، حوزه علمیه،کمک به افراد بی بضاعت، عروس و داماد و کمک هزینه تحصیلی نیز این عمل خیر را در حوزه وقف انجام دهند.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناوینگرگاناستان گلستاناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :