کدخبر : 11321 |

پیگیری اجرای نیات واقفان با طرح یاوران وقف


معاون اداره کل اوقاف آذربایجان شرقی گفت: برای کمک گرفتن از مردم برای اجرای نیات واقفان طرح “یاوران وقف” از سه سال پیش اجرا شده و در سال‌های بعد با برنامه‌ریزی‌های دقیق گسترده‌تر خواهد شد.

حجت‌الاسلام وحدت مشهوری اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ غنی وقف، رسانه‌ها و تبلیغات نقش موثری داشته و در این مسیر لازم است که برای اعتمادسازی بین مردم و همچنین تشویق مردم به امور خیریه از این ابزار کمک گرفته و به تحقق رسیدن نیات واقفان را به نمایش بگذاریم.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی خاطرنشان در خصوص اقداماتی که لازم است تا نیات واقفان به درستی انجام شود، گفت: نظارت دقیق و منظم یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و همچنین کمک گرفتن از مردم عادی در جهت اجرای نیات واقفان نیز یکی از موثرترین روش‌ها می‌باشد.
وی خاطرنشان کرد: اداره اوقاف و امور خیریه استان در جهت کمک گرفتن از مردم برای اجرای نیات واقفان به مدت سه سال است که اقدام به برگزاری طرح “یاوران وقف” کرده است که این موضوع در سال‌های بعد با برنامه‌ریزی‌های دقیق به صورت گسترده‌تر در مسیر اهداف خود حرکت خواهد کرد.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبار ویژهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :