کدخبر : 11300 |

کمبود فضای اداری مهم‌ترین مشکل اداره اوقاف شهرستان گرمی


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی گفت: نبود ساختمان و کمبود فضای مناسب اداری از جمله مشکلاتی است که این اداره از زمان افتتاح با آن روبرو است.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام مهدی فاتحی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی در دیدار با میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، مشکلات اداره اوقاف این شهرستان را تشریح کرد.
فاتحی با اشاره به فعالیت های این اداره گفت: دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه گرمی از سال ۹۲ افتتاح و در حال حاضر در گستره جغرافیایی سه شهرستان گرمی، پارس آباد و بیله سوار پیگیری امور مربوط به موقوفات منطقه شامل کشف و شناسایی، سنددار کردن موقوفات و همچنین اداره امور امامزادگان و بقاع متبرکه، جذب اعتبارات عمرانی و رسیدگی به امور هیئت امناء و خدام مساجد و انجام برنامه های فرهنگی و قرآنی را برعهده دارد.
وی با اشاره به مشکلات اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان گفت: نبود ساختمان و کمبود فضای مناسب اداری از جمله مشکلاتی است که این اداره از زمان افتتاح با آن روبرو بوده و علی رغم پیگیری های مکرر از مسئولین و مراجع مختلف تاکنون به نتیجه ای نرسیده است که امید است با تلاش و فعالیت های نماینده جدید این مشکل حل شود.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :