کدخبر : 11218 |

پنجمین آزمون ورودی مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری پنجمین آزمون ورودی مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم در این استان خبر داد و گفت: افرادی که در این دوره آموزشی حائز رتبه برتر و قبولی دوره را کسب کنند به عنوان مربی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم حضور و شرکت پیدا می‌کنند.

به گزارش بقاع نیوز حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی از برگزاری پنجمین آزمون طرح ملی ورودی مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم خبر داد و اظهار کرد: این آزمون امروز ۲۰ تیر ماه سال جاری برگزار شد و افرادی که حائز شرایط مربیگری را دارند در این طرح شناسایی شدند که ۱۱۵ نفر بودند.
وی ادامه داد: از تعداد ۱۱۵ نفر، ۱۱۳ نفر در آزمون ورودی طرح تربیت حافظان قرآن کریم در استان قزوین شرکت کردند و افرادی که در این آزمون قبول شوند به مدت یک هفته به مرکز طرح تربیت حافظان قرآن کریم قم اعزام می‌شوند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین مطرح کرد: قبول‌شدگان طرح تربیت حافظان قرآن کریم زیرنظر اساتید برجسته مرکز طرح تربیت حافظان قرآن کریم قم آموزش‌ها و دوره‌های لازم را در این مرکز طی می‌کنند.
نوروزی خاطرنشان کرد: افرادی که در این دوره آموزشی حائز رتبه برتر و قبولی دوره را کسب کنند به عنوان مربی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم حضور و شرکت پیدا می‌کنند.
این مسؤول بیان کرد: ۱۱۳ نفر از افرادی که در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم شرکت کردند از شهرستان‌های قزوین، آبیک، البرز، آوج، بویین‌زهرا و تاکستان بودند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اضافه کرد: افرادی که در آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم جزو قبول‌شدگان باشند به عنوان مربی از فعالیت آن‌ها در طرح‌های این اداره‌کل استفاده می‌شود.
انتهای پیام/

۱۱۷

مربوطه به : آخرین عناویناخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :