کدخبر : 11178 |

کرامات امامزاده احمد (ع) روستای خفر


حاج رضا ابراهیمی با شوق وصف ناپذیری از کرامات امامزاده احمد بن محسن بن زین العابدین (ع) در روستای خفر سخن می گوید. از روزهایی که توان مالی چندانی نداشته و با عشق به اهل بیت (ع) با یاری مردم برای آبادی آستان این امامزاده تلاش کرده است.

رضا ابراهیمی خادم آستان امامزاده احمد بن محسن بن زین العابدین (ع) در روستای خفر در گفت‌وگو با خبرنگار بقاع نیوز از کرامات این امامزاده سخن گفت.

آقای ابراهیمی می گوید: در واقع همان چیزی که باعث شد تا این امامزاده به یک فضای زیبا و دلنشین امروزی تبدیل شود ماحصل کرامات خود آقا بوده است.
حاج رضا ابراهیمی با شور وشعف وصف ناپذیری ازکرامات این امامزاده برایمان می گوید: در آن روزها من توان مالی زیادی نداشتم و هر وقت مشکلی پیش می آمد خود آقا به دادمان می رسید. درحقیقت هرگوشه از کار بازسازی توسط کسی صورت گرفته که گرفتاری داشته و به واسطه توسل به اقا حاجت روا می شد.

تامین فرش آستان
یک روز یک آقایی با چشم گریان آمد. ۵۰۰ هزار تومان داد و گفت برام دعا کنید. پول را ازش نگرفتم گفتم حاجتت بر آورده شد. ۲تا تخته فرش برای امامزاده بیار چند روزی طول نکشید تماس گرفت و گفت همه فرش های امامزاده با من.

صدور مجوز چاه آب
امامزاده آب نداشت تلاش هایی کردیم اما متاسفانه به نتیجه نرسید.
یک روز آمدم خدمت خود آقا. گفتم: آقا خودتان میدانید زوار زیارت آب آشیامدنی ندارند. چند ساعتی طول نکشید که دیدم گروهی برای زیارت آمده اند و دنبال آب می گردند. گفتم آب برای وضو داریم اما آب اشامیدنی نداریم و قضیه چاه آب را برایشان تعریف کردم. یکی از اقایان گفت خودم حلش می کنم. گفتم شما کی هستید ؟ او رییس سازمان آب استان اصفهان بود و طی چند روز مجوز چاه صادر و مشکل آب حل شد.

کرامات امامزاده برای خادم
آقای ابراهیمی گفت: من تنها یک فرزند داشتم یک روز عروسم با ناراحتی به امامزاده آمد و به من گفت که فقط یک فرزند دارید وسال هاست به این امامزاده خدمت می کنید. امامزاده به همه حاجت میدهد الا شما که اینقدر برایش زحمت میکشید.
خیلی دلم شکست. رو کردم به آقا و گفتم: آقا به همه اظهار لطف میکنید. به ما هم لطف کنید. خیلی طول نکشید که خدا بعد از ۱۳ سال حاجت فرزندم را داد و اکنون اون صاحب سه فرزند است.

انتهای پیام/

مربوطه به : شجره طیبهاخبار ویژهکرامات (شفایافتگان)حضرت امام سجاد ( ع )اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :