کدخبر : 11165 |

برگزاری مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم در اردبیل


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل گفت: مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم این شهرستان روز جمعه ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل گفت: مرحله شهرستانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم این شهرستان روز جمعه ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش بقاع نیوز، رضا ایمانی ضمن اعلام این خبر گفت: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران بالای ۱۸ سال در رشته‌های حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، معارف از تفسیر سوره یونس(ع)، دعاخوانی و اذان برگزار خواهد شد.

ایمانی تصریح کرد: برگزیدگان مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم پس از شرکت در دوره آموزشی نوبت نخست به مسابقات استانی راه پیدا کرده و پذیرفته شدگان مرحله استانی نیز پس از شرکت در دوره آموزشی نوبت دوم در مسابقات مرحله کشوری شرکت می‌کنند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل گفت: پذیرفته شدگان در رشته‌ حفظ کل و قرائت تحقیق کشوری برادران به مرحله بین‌المللی راه پیدا خواهند کرد تا در این عرصه به رقابت بپردازند.

وی افزود: این دوره از مسابقات روز جمعه ۲۵ تیرماه ساعت ۹ صبح بصورت همزمان آغاز خواهد شد و مکان برگزاری مسابقات برادران در رشته های حفظ و قرائت آستان مقدس امامزاده سیدصدرالدین(ع)، رشته های اذان و دعاخوانی مسجد ملامومن و رشته مفاهیم در سقاخانه حضرت ابوالفضل(ع) خواهد بود.

ایمانی ادامه داد: مکان برگزاری مسابقات خواهران نیز در رشته های حفظ، قرائت و دعاخوانی در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل و در رشته مفاهیم آستان مقدس امامزاده صالح(ع) خواهد بود.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :