کدخبر : 11002 |

۵۱ پلاک در طرح ساماندهی امامزاده حسین (ع) تملک شد


جلسه طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین (ع) با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور برگزار شد.

به گزارش  یفاع نیوز اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اعلام کرد: با حضور حجت الاسلام احمد شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور جلسه طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین (ع) به میزبانی استاندار قزوین و باحضور حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف قزوین ، مهندس حبیبی معاون امور عمرانی استانداری ، مهندس نصرتی شهردار قزوین و سایر کارشناسان و نمایندگان دستگاه های مرتبط برگزار شد.

طی این جلسه مهندس حبیبی با اشاره به آخرین تصمیم گیری‌ها در استان برای ساماندهی امامزاده حسین(ع) تصریح کرد: تاکنون ۵۱ پلاک در این طرح با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تملک شده و شهرداری ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، راه و شهرسازی ۹۶۸ میلیون تومان و اوقاف و امور خیریه ۹۰۰ میلیون تومان از تعهدات خود را پرداخت کرده اند.

وی یادآورشد: اداره کل راه و شهرسازی برای انجام مابقی تعهدات خود از شش ماه قبل تاکنون متعهد شده تا ۱۳ قطعه زمین را به شهرداری واگذار کند تا از محل فروش آنها با تامین پنج میلیارد تومان مابقی تملکها انجام شود.

وی بیان کرد: در فاز اول ایجاد مرکز درمانی، رائرسرا و سرویس بهداشتی پیش بینی شده و اسناد مناقصه طرح نیز درحال آماده شدن است و از اعتبارات استانی و ملی برای اجرای طرح استفاده خواهد شد که با تملک تدریجی بقیه پلاکها امیدواریم کار تسریع شود.

در ادامه در خصوص نحوه تعاملات و همکاری ها و همچنین تملک و ثبیت اسناد املاک تملک شده بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :