کدخبر : 10878 |

ماه مبارک رمضان اردوگاه معنوی و الهی خداونداست


نماینده ولی‌فقیه سابق سپاه صاح الامر عج قزوین ، ماه رمضان را اردوگاه معنوی الهی دانست و گفت: این ماه مبارک فرصت خوبی است تا نشست‌های کارساز و مفید در آن برگزار شود.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، حجت الاسلام رضوانی صبح امروز در جمع کارکنان این ناحیه که در سالن شهید حسن پور سپاه ناحیه قزوین برگزار شد، تصریح کرد ایام پیش رو به ویژه شب‎ قدر را باید غنیمت بشماریم..

وی با اشاره به اینکه در ماه رمضان که اردوگاه معنوی الهی است، فرصت خوبی است تا نشست‌های کارساز و مفید برگزار شود، افزود: در ماه مبارک رمضان٬ نفس های مومنان تسبیح خدا را می گوید و خوابشان نیز عبادت است و عملشان مورد قبول حق تعالی قرار می گیرد و به فرموده پیامبر اکرم (ص) این چند مورد از عنایات خاص خداوند در ماه مبارک رمضان به بند گانش می باشد.

رضوانی ادامه داد: در این روزهای مبارک از خداوند بخواهیم که با نیت های صادقانه و با قلب هایی آکنده از سعادت و آرامش و نور طاعات و عبادات ما را پذیرفته و گناهانمان را ببخشاید.

وی تصریح کرد: در مجالس مان باید محور مباحث و گفت وگوها قرآنی باشد؛ زیرا ما بیشترین آیات را در جایی می یابیم که دشمن در صدد از بین بردن اعتقادات ماست و تمام تلاشش را می کند تا ما را به زحمت بیندازد و در تنگنای فرهنگی و اقتصادی قرارمان دهد.

وی بیان کرد: در روزهای نبرد در جبهه های نظامی خداوند ما را پیروز و سربلند گرداند و امیدواریم توفیق این را داشته باشیم تا در جبهه های فرهنگی و اقتصادی نیز سربلند و آبرومند از میدان مبارزه خارج شویم.

رضوانی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جمعه هفته آینده روز قدس است، باید آن را با حضور مسئولان و مردم باشکوه و به یاد ماندنی برگزار کنیم

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :