کدخبر : 10482 |

اعلام بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی در آذربایجان غربی


مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: امام زاده غریب حسن ارومیه، محمد و ابراهیم، آرامگاه عرب باغی، برگشاد سلماس، شیخ نوایی، سید بهلول، سید تاج الدین علی و تکیه گاه حضرت ابوالفضل از مهم ترین بقاع متبرکه ای هستند که به عنوان مجری طرح ضیافت الهی محسوب می شوند.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام ناصر جوانبخت، مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در تشرح برنامه های طرح ضیافت الهی گفت: توزیع افطاری و غذای سحری، قرائت ادعیه های مختلف، سخنرانی در خصوص فضایل ماه مبارک توسط روحانیون اعزامی، ترتیل خوانی و جزء خوانی و برگزاری برنامه های گرامیداشت شب های قدر از مهم ترین برنامه های اجرایی در طرح ضیافت الهی است.

وی، با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای انس هر چه بیشتر با فرهنگ قرآنی است، افزود: برپایی خیمه های معرفت و پاسخ گویی به مسائل شرعی نیز در جوار امام زادگان شاخص استان در راستای اجرای طرح ضیافت الهی برپا شده است.

حجت الاسلام جوانبخت خاطر نشان کرد: امام زاده غریب حسن ارومیه، محمد و ابراهیم، آرامگاه عرب باغی، برگشاد سلماس، شیخ نوایی، سید بهلول، سید تاج الدین علی و تکیه گاه حضرت ابوالفضل از مهم ترین بقاع متبرکه ای هستند که به عنوان مجری طرح ضیافت الهی محسوب می شوند.

این مسئول، ترویج آموزه های دینی در جامعه بخصوص در بین جوانان و نوجوانان، بهره مندی هرچه بیش تر از فضای معنوی ماه رمضان را از دیگر اهداف برگزاری طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه برشمرد و عنوان کرد: قرائت قرآن در ماه مبارک رمضان دارای ثواب زیادی است که باید از این فرصت ها بهره گیریم تا بتوانیم با جلب رضایت الهی به خداوند نزدیک تر شویم.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خود سازی و تهذیب نفس می باشد و انسان در این ماه بیشتر از هر زمان دیگری با خداوند رازو نیاز می کند تا به آرامش واقعی دست یابد.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :