کدخبر : 10327 |

اهدای سبد کالا به نیازمندان و ارائه نذورات فرهنگی


مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی از اجرای طرح اهدا سبد کالای ماه مبارک رمضان با تعامل سازمان بهزیستی و کمیته امداد استان به نیازمندان و فرهنگسازی طرح نذورات فرهنگی خبرداد.

سیف اله سهرابی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار بقاع نیوز با بیان این مطلب گفت: اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی در راستای اجرا و فرهنگسازی مقوله ی «نذورات فرهنگی » در صدد انجام پروژه های مختلف فرهنگی و … است.

وی معرفی موقوفه های جدید و به کارگیری این فرآیند در مسیر امور فرهنگی را یکی از مفاد این طرح اعلام کرد و افزود: مشارکت مردم و روزه داران در اطعام و برپایی سفره های افطار نیز با هدف برقراری همدلی میان کلیه افراد نیازمند و غیر از آن در کلیه بقاع شاخص استان انجام می شود.

سهرابی همچنین در ادامه از اهدای سبد کالای ماه رمضان به مستمندان واقعی خبر داد و گفت: طرح شناسایی نیازمندان واقعی و اهدای سبد کالای در ماه مبارک رمضان با تعامل اداره بهزیستی و اداره کمیته امداد استان در هر شهر اجرایی می شود.

رئیس اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی همچنین فرهنگسازی برای «نذورات فرهنگی» در کنار سایر نذورات عرف و شناخته شده ای که در کشور انجام می شود را بسیار مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: پرداختن به این امر از طریق پشتیبانی از مراکز فرهنگی، مشارکت گروهی در پروژه های بزرگ فرهنگی، موقوفات و …. امکان اجرایی شدن دارد.
انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :