کدخبر : 10029 |

لزوم توجه ویژه به امر به معروف و نهی از منکر در آستانه ماه مبارک رمضان


امام جمعه شهرستان جلفا تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن ماه رمضان، باید به بحث امر به معروف و نهی از منکر در منبرها بیشتر پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، حجت‌الاسلام علی انتظاری در جلسه‌ای با روحانیون شهرستان جلفا، با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، اظهار کرد: روحانیون در این خصوص باید بیشتر ورود کرده و در منبرها اهمیت و لازمه‌ این موضوع را بازگو کنند.

وی با اشاره به اهمیت تربیت فرزندان در خانواده‌ها، از روحانیون حاضر در این جلسه خواست اصول صحیح تربیتی را در مساجد و مراسم‌ها ترویج دهند.

“حجت‌الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی”، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه نیز در این جلسه با تاکید بر اصل ولایت فقیه در جامعه اسلامی تشریح کرد: حمایت از ولایت فقیه نیاز ضروری جامعه بوده و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای مبذول شود.

وی ادامه داد: باید مباحث انقلابی در جامعه حفظ و ترویج داده شوند؛ چرا که تمامی پیشرفت‌ها و موفقیت‌های ما در سایه‌ی همین اندیشه‌های انقلابی اسلامی بوده است.

“حجت‌الاسلام سیدتقی عمادی‌وحدی” مدیردفتر اوقاف و امور خیریه شهرستان جلفا، نیز در خصوص برگزاری چنین جلساتی، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این‌گونه جلسات روحانیون به مباحثه پرداخته و مسائل روز را مورد بررسی قرار می‌دهند؛ از یک سو باعث ترغیب روحانیون در جهت پرداخت بیشتر به مسائل روز شده و از سوی دیگر نیز مردم با دیدن توجه و تاکید روحانیون بر مسائل اجتماعی، دلگرم شده و احساس نزدیکی بیشتری با این قشر خواهند داشت.

بر اساس این گزارش؛ “جلسه‎ی امام جمعه‎ی شهرستان جلفا با روحانیون این شهرستان” با حضور نماینده ولی‌فقیه در سپاه شمال‌غرب کشور و همچنین جمعی از روحانیون این شهرستان در امام‌زاده سید محمد نوجه‌مهر برگزار شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :