کدخبر : 9241 |

محفل انس باقرآن در آستان مقدس امامزاده سلیمان(ع) شهر قمصرکاشان


به مناسبت فرارسیدن ایام بهار قرآن، دهه مبارک فجر محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته کشوری در آستان مقدس امامزاده سلیمان شهر قمصر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از کاشان حجت الاسلام و المسلمین جعفر جنتی رئیس اداره اوقاف و امورخیریه کاشان بیان داشت: محفل انس با قران کریم با شکوهی با حضور قاریان برجسته کشوری در آستان مقدس امامزاده میرسلیمان(ع) شهر قمصر برگزار شد.
در این محفل از قاریان برجسته کشوری خصوصاً آقای رخسارزاده که در سال جاری حائز رتبه کشوری در مسابقات سراسری سازمان اوقاف و امور خیریه در کرمانشاه برگزار شد به قرائت پرداخته سپس اجرای حفظ برادران خردسال آقایان حیدری شرکت کنندگان در محفل را به وجد اورد.
خردسال قرآنی محمد حسین حیدری که ۵ سال سن دارد موفق به حفظ نزدیک به چهار جزء قرآن شده و در این محفل به اجرای برنامه پرداختند که موجب تشویق و ترغیب نوجوانان به حفظ قرآن گردید.
مولودی خوانی، مسابقه و سایر برنامه های متنوع قرآنی نیز زینت بخش محفل قرآن گردیده بود.
اهداء تعدادی کمک هزینه سفر مشهد مقدس به تعدادی از شرکت کنندگان در مراسم حسن ختام محفل انس با قران در این مکان مقدس بوده است.
گفتنی است این محفل به عنوان یکی از ۱۰ محفل انس با قرآن تدارک دیده شده در بقاع متبرکه کاشان است که در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار می گردد و این مراسم به همت مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده میر سلیمان شهر قمصر، اداره اوقاف و امورخیریه کاشان و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی کاشان برگزار گردید.
مسلم محمودزاده باریکرسفی-خبرنگار بقاع نیوز-کاشان

مربوطه به : اخبارقرآنیکاشانآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :