کدخبر : 8019 |
رئیس سینما بهمن زنجان خبر داد

فروش یک میلیارد ریالی فیلم محمد رسول‌الله (ص) در زنجان


رئیس سینما بهمن زنجان از فروش یک میلیارد ریالی فیلم محمد رسول‌الله (ص) در زنجان خبر داد.

پرویز آزادی اظهار کرد: اکران فیلم محمد رسول‌الله (ص) از ششم شهریور ماه در زنجان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه از همان روز نخست طبق برنامه این فیلم هر روز در چهار سانس اکران شده و نمایش داده می‌شود، تصریح کرد:  ساعت‌های اکران این فیلم 10 صبح، 13،30، 16،45 و 20 است.

رئیس سینما بهمن زنجان با بیان اینکه سالن سینما بهمن زنجان 231 صندلی دارد، گفت: با وجود اینکه یک ماه از اکران فیلم می‌گذرد و با وجود آغاز فصل مدارس هنوز استقبال چشمگیری از این فیلم وجود دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه هنوز هم فیلم محمد رسول‌الله (ص) در چهار سانس اکران می‌شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود که آمار فروش این فیلم به یک میلیارد ریال برسد.

آزادی با اشاره به اینکه با وجود استقبال مردم استان همچنان اکران فیلم مذکور ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: آمار فروش این فیلم در تاریخ سینمای زنجان بی‌سابقه است.

رئیس سینما بهمن زنجان ادامه داد: روز 24 شهریور ماه یک هزار و 50 بلیت از این فیلم فروخته شد که میزان فروش رکورد فروش بلیت در 10 سال گذشته را شکسته است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون فیلم مزار شریف نیز روی پرده سینما است، گفت: با وجود اکران فیلم محمد رسول‌الله (ص) فرصت اکران فیلم مزار شریف که آن هم یکی از آثار خوب سینمایی است، از دست می‌رود، اما پیش‌بینی‌های لازم برای اکران آن انجام شده است.

آزادی ادامه داد: شاید طی روزهای آینده فیلم مزار شریف را در سینما بهمن زنجان اکران و محلی برای نمایش فیلم محمد رسول‌الله (ص) در نظر بگیریم، تا علاقه‌مندان هر دو فیلم بتوانند، فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنند.

فیلم محمد رسول‌الله (ص) بزرگ‌ترین پروژه تاریخ سینمای ایران ساخته مجید مجیدی است که  داستان آن از محاصره مسلمانان در شعب ابی‌طالب آغاز شده و به پیش از تولد پیامبر اسلام(ص) باز می‌گردد، در این فیلم، مخاطب شاهد وقایعی است که از پیش از تولد پیامبر اسلام تا 12 سالگی آن حضرت را در بر می‌گیرد.

صحنه‌های وفات مادر بزرگوار حضرت رسول اکرم (ص) در روستای ابواء و صحنه‌های مربوط به دوران شیرخوارگی و خردسالی پیامبر در روستای سعدیه هم از دیگر بخش‌های فیلم است، فیلم محمد رسول‌الله (ص) با نخستین سفر پیامبر به شام و رسیدن به صومعه بحیرا از دیگر صحنه‌هایی است که در این فیلم نمایش داده می‌شود.

مربوطه به : اخبار ویژهزنجاناخبارپایگاهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبار وقفاخبارآخرین عناویناستان زنجان

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :