کدخبر : 6985 |

برپایی جزء خوانی قرآن کریم در ۱۴۴۶ امامزاده همزمان با ماه رمضان


معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در ۲۱۰۰ امامزاده کشور برگزار می شود ، گفت : در قالب این طرح ، مراسم جزء خوانی قرآن کریم هم در ۱۴۴۶ امامزاده برپا خواهد شد.

3333(1)به گزارش بقاع نیوز،حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی ، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهارداشت: سازمان اوقاف همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان با هدف ارتقاء سطح معرفتی و معارفی و همچنین ایجاد فضای معنوی و انس با قرآن در امامزادگان ، طرح ملی «ضیافت الهی» را برگزار می کند که امسال این طرح ، در ۲۱۰۰ امامزاده و بقعه متبرکه کشور در حال برگزاری است.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه وی با با بیان اینکه این طرح شامل سرفصل های متنوعی است ، افزود : حضور ۲۵۰۰ روحانی اعزامی از حوزه های علمیه قم ، خراسان رضوی ، اصفهان و استان ها از جمله سرفصل های این طرح است که این روحانیون در دوبخش سخنرانی ، پرسش و پاسخ ، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و همچنین حضور در خیمه های معرفت فعالیت خواهند داشت.
حجت الاسلام شرفخانی ادامه داد : امسال همچون سالهای گذشته ، خیمه های معرفت شامل موضوعات مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، تربیت کودکان و همچنین غرفه کودک و نوجوانان و تبلیغ چندرسانه ای در امامزادگان شاخص برپا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه امسال نیز برنامه جزء خوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در امامزادگان در حال برگزاری است، افزود : این برنامه که با استقبال پرشور روزه داران در سالهای گذشته و روزهای نخست ماه رمضان امسال همراه شده است ، امسال در ۱۴۴۶ بقعه متبرکه و امامزاده برگزار می شود که از شبکه های استانی و ملی بصورت زنده پخش می شود.

 

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارقرآنیآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :