کدخبر : 5887 |

مراسم یادبود شهید عبداللهی در امامزاده سید ابراهیم (ع) برگزار شد


بقاع نیوز:مراسم یادبود شهید مقاومت حاج عباس عبداللهی با حضور جمع کثیری از خواهران بسیجی، خانواده ها و امت شهید پرور در جوار مقدس امامزاده سید ابراهیم (ع) مرند برگزار شد.

DSC03075

به گزارش بقاع نیوز ازاذربایجان شرقی:مجلس گرامیداشت حاج عباس عبداللهی، شهید مدافع حرم با وجود اینکه پیکر پاکش هنوز به کشور بازنگشته، روز سه شنبه 28بهمن  از ساعت 15 الی 18 عصر توسط دفتر بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه مرند { حوزه الزهرا(س)-حوزه نرجس خاتون- حوزه فاطمه(س) سپاه مرند } در محل امامزاده سید ابراهیم (ع) یالدور برگزار شد.

در این مراسم مداحان اهل بیت عصمت وطهارت به مداحی پرداخته و کلیپ هایی از شهید حاج عباس عبداللهی که با صدای دلنشین در مناطق راهیان نور در جمع مردم به مداحی مشغول بود اکران شد  که به این محفل حال و هوای عرفانی بخشید.

شهید حاج عباس عبداللهی پنج‌شنبه، ٢٣ بهمن ٩٣، در درگیری با تروریست‎ها و تکفیری‎ها در منطقه «کفر نساج» واقع در شمال غرب درعا‌(استان جنوبی سوریه)، به فیض شهادت نائل شد.

وی بازنشسته سپاه، اهل مرند و ساکن تبریز، مداح اهل بیت(ع) و قهرمان ورزش‌‎های رزمی از جمله جودو، رشته سه گانه، چتربازی و همچنین تیراندازی بود.

این شهید والامقام قهرمان ورزش‌های رزمی ارتش‎های جهان بود که سال‎‏ها به عنوان یک بسیجی مخلص در مناطق مختلف عملیاتی کشور حضور داشته و همچنین یکی از راویان 8 سال دفاع مقدس در کاروان‎های راهیان نور بود.

حاج عباس عبدالهی، از جانبازان هشت سال دفاع مقدس نیز بود که بعد از پایان هشت سال جنگ تحمیلی، عرصه جهاد را تعطیل نکرد و در مناطق مختلف عملیاتی کشور در حال تأمین امنیت برای مردم کشورش بود. کسانی‌که با این شهید در ارتباط بودند به خوبی می‎دانستند که برای حاج عباس تفاوتی نمی‎‏کند که برای خدمت به اسلام و انقلاب و مردم در شمالغرب ایران مبارزه کند و یا در شمالغرب استان درعا در سوریه.

یادآور می‌شود، پیکر پاک این شهید هنوز به کشور بازنگشته است.

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :