کدخبر : 5853 |

همایش هم اندیشی مسائل قانونی در حقوق وقف فردا 27 بهمن برگزار می شود


بقاع نیوز؛ نخستین همایش هم اندیشی مسائل قانونی در حقوق وقف فردا 27 بهمن ماه با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و کارشناسان، استادان و صاحب نظران و دست اندرکاران حقوقی وقف برگزار می شود.

به گزارش بقاع نیوزازاستان قزوین ، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت : نخستین همایش هم اندیشی مسائل قانونی در حقوق وقف فردا 27 بهمن ماه با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و کارشناسان، استادان و صاحب نظران و دست اندرکاران حقوقی وقف از استان قزوین و سایر ادارات کل این سازمان در کشوربرگزار می شود.
وی در ادامه گفت : در نخستین همایش هم اندیشی مسائل قانونی در حقوق وقف که فردا 27 بهمن ماه در هتل ارم تهران برگزار می شود مسائل قانونی در حقوق وقف از سوی کارشناسان و صاحبنظران حقوقی و اوقافی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام نوروزی افزود : در این همایش علاوه بر حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و حجت الاسلام حاتمی معاون اوقافی، حقوقی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین رحیمی مدیرکل پرونده های خاص معاونت حقوقی قوه قضائیه، دکتر اسماعیلی رئیس دادگستری تهران و دکتر نجفی توانا رئیس کانون وکلاء دادگستری مرکز در زمینه مسائل قانونی در حقوق وقف و مباحث این حوزه به سخنرانی می پردازند.
شایان ذکر است در این همایش همچنین از تعدادی از وکلاء و مشاورین حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری که در زمینه مسائل وقف فعالیت داشته اند تجلیل به عمل می آید.

مربوطه به : اخبار ویژهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبار وقفاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :