کدخبر : 5809 |

حضور در راهپیمایی 22 بهمن تکمیل راه شهدا است


به گزارش بقاع نیوز:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن استمرار و تکمیل راه شهدا و جانبازان است.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین، حجت الاسلام علی رمضانی بیان کرد: در آستانه 22 بهمن و خلق حماسه بزرگی قرار داریم که حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث تجلی عزت و اقتدار ایران اسلامی است.e31

وی ادامه داد: در این روز بزرگ همه نگاه ها و دیدگان به سمت انقلاب اسلامی و مردم این خطه است و عیار انقلاب و میزان مقبولیت آن نیز از حضور مردم در صحنه سنجیده می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین اضافه کرد: دشمنان اسلام و انقلاب چشم به انقلاب اسلامی دارند بنابراین آحاد جامعه ما باید حضوری پرشور در راهپیمایی 22 بهمن داشته باشند؛ پایبندی به انقلاب، نظام و آرمان های خمینی (ره) نباید تنها در کلام باشد و حضور در چنین صحنه هایی بهترین جا برای نمایش اقتدار ملت است.

وی عنوان کرد: راهپیمایی 22 بهمن نمایش و جلوه ای از ایستادگی و عزت مردم ایران است و در چنین روزی تمام مردم از تمام سلایق و به خصوص جوانان غیرتمند حضور می یابند که اعضای کانون های مساجد نیز در نمایش این جلوه اقتدار همراه آحاد مردم هستند.

حجت الاسلام رمضانی خاطر نشان کرد: این حضور بیانگر تجدید میثاق با آرمان های امام و لبیک به ولی و امام زمان است که خوشبختانه هر سال شاهد حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن هستیم و ان شاالله در سال جاری نیز این حضور را گسترده تر و باشکوه تر از سال های گذشته شاهد باشیم.

وی حضور در راهپیمایی 22 بهمن را استمرار و تکمیل راه شهدا دانست و تأکید کرد: شهدا برای دفاع از این کشور و برای خدا از جان خود گذشتند و برای آسایش و امنیت امروز ما فداکاری کردند و ما امروز برای استمرار و تکمیل راه شهدا و جانبازان و به شکرانه ایستادگی های مادران و پدران شهیدان جنگ و انقلاب، گوش به فرمان رهبری هستیم و امروز از دیروز و فردا نیز از امروز آماده تر برای دفاع از این انقلاب و ارزش های اسلامی هستیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین یادآور شد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر همین آمادگی است و امیدواریم همه مردم با حضور پرشور خود در این روز پاسخ قاطعی به دشمنان داده و دفاع و پایبندی خود را به ارزش های انقلاب و اسلام به نمایش گذارند.

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :