کدخبر : 5781 |

محفل انس با قران کریم در مرند برگزار شد


به گزارش بقاع نیوز:محفل انس با قران کریم روز شنبه 18 بهمن ماه بعد از نماز مغرب وعشا با حضورقاری بین المللی قران کریم ، نفر اعزامی به مسابقات بین المللی مالزی جناب استاد ولیزاده از آذربایجان غربی(اردبیل) و سایر قرآن دوستان و نفرات برتر مسابقات قرآنی مرند و سخنرانی حجت الاسلام نعمت زاده امام جمعه محبوب شهر مرند در مسجد یالدور برگزار شد.

در این مراسم گروه تواشیح و همخوانی ناعم شهرستان مرند به اجرای مراسم همخوانی پرداختندIMG_3690

حجت الاسلام جباری رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند ، با اشاره به اینکه در حاشیه برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در تبریز و به مناسبت دهه فجر، محافل قرآنی با حضور قاریان کشوری و استانی برگزار میشود ، ابراز داشت: محافل مختلف قرآن کریم یکی از برنامه های جانبی مسابقات بین المللی قرآن است که طی آن قاریان استانی و کشوری در مساجد و حسینیه ها به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید خواهند پرداخت.

وی با اشاره به اینکه محافل انس با قرآن درمرند نیز برگزار میشود به برگزاری چندین  محفل قرآنی در مساجد اشاره کرد و افزود این محافل قرانی با حضور منتخبین سی هفتیمن دوره مسابقات قرآنی در بخش شهرستانی  و میهمانان کشوری برگزار میشود.

حجت الاسلام جباری خاطرنشان کرد: همچنین قاسم مقدمی، چهره بین المللی قرآنی روز یکشنبه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع کندلج مرند به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید خواهد پرداخت و حجت الاسلام نظری سخنرانی مراسم خواهد بود.

گفتنی است، سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم 5 الی 11 اسفند ماه سال جاری درتبریز برگزار خواهد شد که برگزاری محافل انس با قرآن، از برنامه های جانبی این مسابقات مسحوب می شود.

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :