کدخبر : 5669 |

افتتاح کتابخانه دیجیتال آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه ویژه خواهران


سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه از افتتاح کتابخانه دیجیتال آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه ویژه خواهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف وامورخيريه استان تهران ،حجت الاسلام والمسلمين  عطاء الله اسفندیاراظهارکرد: کتابخانه دیجیتال آستان مقدس امام زاده اسماعیل(ع) فیروزکوه ویژه خواهران با بیش از 10 هزار عنوان کتاب الکترونیک در موضوعات مختلف در محل طبقه فوقانی این آستان مقدس به بهره برداری رسید.
وی همچنین از راه اندازی وبلاگ آستان امام زاده اسماعیل(ع) به آدرس www.emamzadehesmaeel.blogfa.com خبر داد و تصریح کرد: از علاقه مندان دعوت می شود تا با ثبت نام در اداره اوقاف از امکانات این کتابخانه دیجیتال بهره مند شده و همچنین از آخرین اخبار و رویدادهای فرهنگی مربوط به قطب فرهنگی شهرستان با مراجعه به سایت برخوردار شوند.
1

** فیروزکوه یکی از دستگاه های برتر اوقاف استان در زمینه فعالیت های ثبتی
حجت الاسلام اسفندیار افزود: این اداره همچنین موفق شد تا در ارزیابی های انجام شده از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به عنوان یکی از چهار دستگاه برتر شهرستانی در فعالیت های ثبتی، شناسایی موقوفات قدیمی، نقشه برداری و اخذ اسناد مالکیت آنها معرفی شود.

وی خاطرنشان کرد: ادارات اوقاف شهرستان دماوند، لواسان و غرب استان تهران دیگر ادارات از مجموع ادارات بیست گانه اوقاف و امور خیریه استان بودند که به همراه فیروزکوه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

مربوطه به : اخبار ویژهمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :