کدخبر : 5587 |

ایجاد دبیرخانه دائمی همایش ملی میقات الرضا (ع) در سمنان


استاندار سمنان خواستار ایجاد دبیرخانه دائمی همایش ملی میقات الرضا (ع) در سمنان برای میزبانی هر چه بهتر از زائران رضوی شد.e31

به گزارش بقاع نیوز به نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، محمد وکیلی امروز اظهار کرد: با تقویت ایستگاه‌های خدماتی و رفاهی در راستای ارائه خدمات مطلوب باید به این جایگاه خدمت‌گزاری و ارزش آن نیز افزوده شود.

وکیلی خاطرنشان کرد: باید از برگزاری همایش ملی میقات الرضا (ع) به عنوان یک فرصت استفاده شود و در راه خدمت‌گزاری به زائران حرم رضوی گام برداریم.

وی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی همایش ملی میقات الرضا (ع) در استان سمنان باید ایجاد شود، افزود: با توجه به اینکه 6 استان کشور در مسیر عبور زائران حرم رضوی قرار دارند، باید تلاش شود امکانات خدماتی و رفاهی در این استان‌ها تقویت شود.

استاندار سمنان به حضور باشکوه ملت‌های مسلمان و عاشقان حسین بن علی (ع) در اربعین امسال در کشور عراق پرداخت و اظهار داشت: اربعین حسینی امسال از یک حماسه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برخوردار بود به طوری

که معادلات منطقه را بر هم زد و باید همین رویه را در زیارت امام هشتم (ع) نیز شاهد باشیم.

وکیلی با تاکید بر اینکه برای انجام کارهای فرهنگی باید هزینه پرداخت کرد، گفت: دولت یازدهم نیز در این راستا و برای تقویت کارهای فرهنگی عنایت و توجه ویژه داشته و دارد.

 

 

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :