کدخبر : 5530 |

تجمع “من عاشق محمدم” در زنجان برگزار شد


به میزبانی بقاع شاخص استان زنجانe31
تجمع “من عاشق محمدم” در زنجان برگزار شد
تجمع بزرگ “من عاشق محمدم” در بقاع شاخص استان زنجان برگزار شد.
به گزارش بقاع نیوز از زنجان؛ شنبه شب و در جوار آستان مقدس امامزادگان استان زنجان تجمع عظیم” من عاشق محمدم” با حضور عاشقان پیامبر مهربانی برگزار شد.
در این تجمعات عظیم مردم ولایت‌مدار پایتخت شور و شعور حسینی ضمن حمایت از پیامبر اکرم (ص)، اقدام زشت و قبیح نشریه شارلی ابدو فرانسه را محکوم کردند.
در این تجمع مردم زنجان با شعارهای «الله‌اکبر»، «لا اله الا الله»، «محمد رسول‌الله» حمایت خود را از پیامبر اکرم (ص) اعلام کردند.
همچنین در این مراسم ضمن محکوم کردن حرکت زشت روزنامه فرانسوی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر مهربانی دعای زیارت حضرت نبی(ص) قرائت شده و نماز زیارت حضرت رسول اکرم (ص) به جماعت اقامه شد.
در این مراسم مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیز ضمن بیان مطالبی در زمینه خصوصیات اخلاقی پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: با وجود اقدامات موهن و حرکات زشت، توجه مردم به دین مبین اسلام بیشتر شده است.
حجت‌الاسلام علی باقری با بیان اینکه پرچم برافراشته شده اسلام توسط وجود نازنین پیامبر اکرم (ص) همواره برافراشته است و برافراشته خواهد ماند، تصریح کرد: برخی با انجام اعمال زشت و قبیح به دنبال خاموش کردن نور خدا هستند، اما حقیرتر از آن هستند که توانا به این امر باشند.
وی در ادامه با محکوم کردن، عمل زشت و قبیح نشریه فرانسوی شارلی ابدو بیان کرد: ملت‌های مسلمان همواره حامی و رهرو پیامبر هستند و خواهند بود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در ادامه با بیان اینکه برنامه “من عاشق محمدم” همزمان و به صورت سراسری در جوار بقاع شاخص استان در حال برگزاری است، اضافه کرد: این برنامه به صورت هماهنگ برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در شهرستان‌های طارم، خدابنده، ابهر نیز در جوار بقاع شاخص برنامه “من عاشق محمدم” برگزار می‌شود، گفت: در هر شهرستان این برنامه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی همراه است.
گفتنی است؛ تعداد بقاع متبرکه استان زنجان 126 مورد است که همزمان با سراسر کشور در تعداد کثیری از این امامزادگان برنامه “من عاشق محمدم” برگزار شد.
در مرکز استان نیز این برنامه در جوار آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان با حضور مسئولان استانی برگزار شد.
زهرا رسولی- خبرنگار بقاع نیوز- زنجان

مربوطه به : اخبار ویژهزنجانمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبار وقفاخبارآخرین عناویناستان زنجان

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :