کدخبر : 5432 |

ترس صهیونیسم جهانی از نابودی عامل انتشار توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) است


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان ترس سران صهیونیسم جهانی از نابودی را عامل انتشار توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) دانسته و اظهار داشت: این حرکت در واقع یک نوع خود زنی است که این جنایت کاران برای دوری خود از زوال انجام می دهند.

به گزارش  بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی ظهر امروز در جمع کارکنان اداره کل اوقاف استان همدان، با تبیین جایگاه واقعی پیامبر گرامی اسلام در نزد مسلمانان، افزود: رسول ا…(ص) پیامبر عشق و مهربانی و در اصل پیام آور همه خوبی ها برای همه جهانیان بوده اند و ایشان مورد احترام همه ادیان و پیروان آنها در جهان می باشند.

وی با اشاره به راهپیمایی علیه تروریسم در فرانسه، ابراز داشت: امروز شاهد این هستیم که به بهانه مبارزه با تروریسم ، سردمداران تروریسم و کودک کشی در جهان در صف اول این جریان ایستاده اند، که این خود برای جهانیان مایه تمسخر و استهزاء است.

حجت السلام حاجی زین العابدینی در عین حال تصریح نمود: چهره واقعی اسلام با آدم کشی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه مخالف است ولی این افراد به بهانه کارهایی که گروه های تکفیری  نظیر داعش و دیگر افراد اینان انجام می هد، این خشونت ها را به اسلام نسبت داده و به خود اجازه می دهند که به ساحت مقدس پیامبر اسلام توهین نمایند.

حجت الاسلام زین العابدینی گفت: البته این ها بهانه ای بیش نبوده و هدف اصلی این جریان چیز دیگری است.

وی تصریح کرد: در پشت این ماجرا قطعا سران صهیونیسم جهانی ایستاده اند، چرا که امروز از گسترش اسلام واقعی که حضرت رسول اکرم(ص) پیام آور آن است، به دلیل خطر نابودی خویش می ترسند.

وی با بیان اینکه صهیونیسم جهانی از گسترش اندیشه های پیامبر گرامی اسلام در دنیا هراس دارد، افزود: این جنایت کاران به انواع روش ها می خواهند از اسلام چهره ای واژگون به جهان ارائه نمایند، ولی در این راستا موفق نخواهند بود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، اظهار داشت: توهین این نشریه فرانسوی به پیامبر خدا(ص) و ادیان آسمانی دیگر مسبوق به سابقه است، و اینان می خواند با این عمل خود قبح بسیار این ماجرا را کمرنگ کرده و این را به یک روال عادی بدل نمایند.

حجت السلام حاجی زین العابدینی در عین حال تصریح نمود: همه عاشقان واقعی رسول الله از تروریسم بیزارند و مسلمانان می بایست این پیام را به سراسر جهان مخابره نمایند.

وی در پایان عنوان نمود: مسلمین جهان می بایست با وحدت کلمه و پرهیز از تفرقه گرایی که همانا رمز پیروزی ایشان است، به جهانیان نشان دهند که دین اسلام دین رحمت و مهربانی و سعادت برای بشر است و پیامبر گرامی اسلام نمونه اعلا و الگوی بی نظیر این تفکر و منش می باشند.

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :