کدخبر : 3961 |

مدیرکل اوقاف قزوین : هدف از بازدید کسب اشرافیت از مشکلات و موانع طرح های عمرانی و فرهنگی


حجت الاسلام مصطفی نوروزی در جریان بادید از امامزادگان شهر قزوین،هدف از بازدیدها را کسب اشرافیت از مشکلات و موانع در اجرای طرح های عمرانی و فرهنگی امامزادگان عنوان کرد.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین حجت الاسلام والمسلمین مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین از امامزادگان و بقاع متبرکه شهر قزوین بازدید نمود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت : در راستاي منويات مقام معظم رهبري و تبديل امامزادگان به قطب فرهنگي كشور اين بازديدها در راستاي نيل به اين هدف انجام شده است.
حجت الاسلام والمسلمین نوروزی اهداف این بازدیدها را ؛ علاوه برعرض خداقوت و تشکر از تلاش های مدیران و امناء محترم بقاع متبرکه مشاهده رشد پروژه های عمرانی و فعالیت های فرهنگی و کسب اشرافیت از مشکلات و نواقص در اجرای طرح های عمرانی و فرهنگی امامزادگان اعلام نمود و اظهار داشت : یکی از اهداف این بازدیدها عرض خداقوت و تشکر از تلاش های مدیران و امناء محترم بقاع متبرکه بوده و دیگری مشاهده روند پیشرفت فعالیت های عمرانی و فرهنگی انجام گرفته در سطح امامزادگان از نزدیک و لمس نمودن مشکلات و موانع مردم و امناء محترم در راستای عمران و آبادنی و فعالیت های فرهنگی در سطح امامزادگان می باشد.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در ادامه اظهار داشت : علاوه بر اهداف فوق یکی از اهداف این بازدیدها این می باشد که با اشرافیت کامل آماری و اطلاعاتی و با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود منطقه در مورد فعالیت های آتی عمرانی و فرهنگی برنامه ریزی می نمائیم.

شایان ذکر است مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین از امامزادگان :
آمنه خاتون(س) ، علی (ع) ، بی بی شهربانو(س) ، زبیده خاتون(س) بازدید نمود.

مربوطه به : اخبار ویژهآخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :