کدخبر : 3782 |

خروش جامعه معلولین استان همدان از آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) نهاوند بر علیه رژیم غاصب صهیونیستی


مسئول آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) نهاوند از گردهمایی و راهپیمایی جامعه معلولین استان همدان در جوار آستان مقدس امامزاده محمد(ع) نهاوند در حمایت از کودکان مظلوم غزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام گودرز سیفی اظهار داشت: در اعتراض به معلولیت کودکان توسط رژیم کودک کش صهیونیستی، آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) نهاوند همراه با جامعه معلولین کشور در روز 30 مرداد ماه سال جاری اقدام به برگزاری راهپیمایی و ویلچررانی معلولین بزرگوار خواهد نمود.

مسئول آستان مقدس شاهزاده محمد(ع) نهاوند با بیان اینکه در این مراسم با اجرای پنج و نیم ساعته ورزش باستانی رکود جدیدی به ثبت خواهد رسید، افزود: این مراسم به کودکان مظلوم و معلول غزه تقدیم خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد تا اینگونه حرکتها پایه گذار اعتراضی جهانی به جنایتهای بی شرمانه رژیم صهیونیستی گشته و وجدان جامعه جهانی را از خواب غفلت بیدار نماید.

حجت الاسلام سیفی با بیان اینکه امروز کودکان غزه به جای شیر ، خون می خورند، اظهار داشت: امروز غزه مهمترین مسئله جهان اسلام بوده و باید بتوان با هم صدایی و اتحاد مسلمین و دیگر جوامع بشری، ریشه این غده چرکین را در خاورمیانه از بین برد.

 

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :