کدخبر : 3772 |

به همت اداره کل اوقاف استان قزوین برگزار شد؛آئین اختتامیه طرح “نشاط معنوی”


مراسم اختتامیه طرح تابستانی “نشاط معنوی” روز شنبه با حضور جمعی از مسئولین در حسینیه آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، مراسم اختتامیه طرح تابستانی “نشاط معنوی” روز شنبه ( ۲۵ تیرماه) با حضور حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان قزوین، حجت الاسلام رضا نوروزی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قزوین، حجت الاسلام کریمی رئیس اداره اوقاف البرز و حجت الاسلام قوامی مسئول مبلغین اعزامی از قم در حسینیه آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار شد.
طرح نشاط معنوی عنوان طرحی است که توسط اداره اوقاف و امور خیریه به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استان و در جهت افزایش توانایی علمی و آموزشی هم چنین تقویت باورهای دینی و اعتقادی دانش آموزان برگزار می شود.
کلاس های آموزشی قرآنی، هنری، ورزشی و تفریحی و برنامه های اردویی و زیارت بقاع متبرکه از مهمترین برنامه های طرح نشاط معنوی در تابستان امسال بود.
در این مراسم حجت الاسلام قوامی مسئول مبلغین اعزامی از قم ضمن اشاره به نقاط ضعف و قوت این طرح، به ارائه گزارشی از عملکرد مبلغان اعزامی از قم در طرح نشاط معنوی پرداخت.
اجرای سرود توسط دانش آموزان دختر و پخش کلیپ از برنامه های دیگر این مراسم بود.
در پایان از مسئولان برگزاری و دانش آموزان برتر شرکت کننده در طرح تابستانی نشاط معنوی با اهدای جوایز، تقدیر به عمل آمد.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :