کدخبر : 3764 |

استقبال مسافرین از برگزاری نماز جماعت در امامزاده فرزند علی همدان


برگزاری نماز های جماعت روزانه در آستان مقدس امامزاده فرزند علی(ع) شهر همدان با استقبال گرم مسافرین مواجه شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، رئیس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده فرزند علی(ع) اظهار داشت: هر روز نماز جماعت مغرب و عشاء در صحن و محوطه مجاور این امامزاده واجب التعظیم با حضور خوب مسافرین و زائرین برگزار می گردد.

جهانگرد با بیان اینکه آستان مقدس این امامزاده بزرگوار در ورودی شهر همدان واقع شده است، افزود: حضور خوب مسافرین و استقبال از برنامه های فرهنگی و مذهبی این بقعه متبرکه بسیار عالی بوده و در ایام تابستان ادامه خواهد داشت.

وی قرائت زیارت عاشورا در شب های جمعه را از دیگر برنامه های این آستان مقدس اعلام کرده و افزود: این برنامه که به صورت هفتگی و یک ساعت قبل از اذان مغرب به اجرا گذاشته می شود با استقبال خوب مردم و مسافرین محترم مواجه گردیده است.

جهانگرد افزود دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی و مذهبی در طول روز توسط روحانی آماده پاسخگویی به زائرین و مسافرین عزیز می باشد.

رئیس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده فرزند علی(ع) عرضه محصولات فرهنگی و مذهبی، و پخش نواهای مذهبی و سخنرانی را از دیگر برنامه های این آستان مقدس اعلام نمود.

امامزاده فرزند علی از امامزادگان شاخص و مهم استان همدان بوده و ایشان فرزند بلافصل امام چهارم شیعیان امام سجاد (ع) می باشند.

 

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :