کدخبر : 3761 |

امضاء تفاهم نامه همکاری اداره کل اوقاف و سازمان آموزش و پرورش استان قزوین


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه و سالار قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین ، ظهر امروز در سالن کنفرانس سازمان آموزش و پرورش استان تفاهم نامه همکاری در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی امضاء نمودند.

سعید رحیمی سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین دراین باره گفت : بر اساس اين تفاهم نامه، دو طرف در برگزاري مسابقات قرائت و حفظ قرآن كريم و برپايي محافل انس با قرآن مجيد و عترت در مناسبت هاي مختلف مذهبي و ملي همكاري مي كنند .

وي برگزاري اردوهاي مذهبي ، برپايي مراسم و ويژه برنامه ها و تشكيل هيات هاي مذهبي دانش آموزي در بقاع متبركه و نيز عطرافشاني و غبار روبي قبور مطهر امام زادگان را از ديگر محورهاي اين تفاهم نامه برشمرد.

رحیمی گفت: آموزش و پرورش و اوقاف قزوین همچنين در توليد و عرضه محصولات فرهنگي و آموزشي به ويژه براي ترويج فرهنگ وقف و اعزام مبلغان و روحانيون متخصص امور كودك و نوجوان به مدارس با يكديگر همكاري مي كنند.

وي ، برگزاري برنامه پرده خواني مذهبي ، جذب دانش آموزان و فرهنگيان نخبه به عنوان خادم افتخاري بقاع متبركه و برگزاري مسابقات فرهنگي و اعزام مبلغان و روحانيون متخصص در امور مشاوره براي پاسخ به شبهات دانش آموزان و اولياء را از ديگر بندهاي اين تفاهم نامه برشمرد.

رحیمی افزود: برگزاري دوره هاي آموزشي قرآني و نمايشگاه هاي فرهنگي و اجتماعي در بقاع متبركه و مدارس و برپايي مراسم جشن تكليف از ديگر محورهاي اين تفاهم نامه همكاري است.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :