کدخبر : 3665 |

مدیر کل اوقاف قزوین خبر داد:تولیدنماهنگ “یک افطاری ساده” امامزاده حسین(ع) قزوین


حجت الاسلام مصطفی نوروزی : این نماهنگ روایتگر تلاش های خادمین آستان مقدس امامزاده حسین (ع) برای پوشاندن جامه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین ، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین اظهار داشت :  به همت آستان مقدس امامزاده حسین(ع) استان قزوین نماهنگ “یک افطاری ساده” آستان مقدس امامزاده حسین(ع) قزوین به تولید رسید .

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در ادامه اظهار داشت : این نماهنگ به مدت 4 دقیقه و به کارگردانی و تصویربرداری محمدرضا امامقلی به  روایتگری تلاش های خادمین آستان مقدس امامزاده حسین (ع) بمنظور جامه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) مبنی بر برپایی و گسترش سنت خوب افطاری‌های ساده در مساجد و خیابان‌ها و اماکن متبرکه را در ماه مبارک رمضان  و همچنین برگزاری سفره های آسمانی در جوار این آستان مقدس پرداخته است.

وی در ادامه گفت : در ایام مبارک ماه رمضان مراسم سفره های آسمانی با نام ” یک افطاری ساده ” در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) برپا بوده است و بالغ بر 5000 هزار نفر از روزه داران در این ایام اطعام شدند.

مربوطه به : اخبار ویژهآخرین عناوین

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :