کدخبر : 3645 |
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان:

شیرین ترین نیاز معنوی انسان قرآن است


بقاع نیوز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: ما باید در تمام مراحل زندگی از قرآن که شیرین ترین نیاز معنوی انسان است بهره ببریم.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله واحدی با اشاره به لزوم گسترش فعالیت های قرآنی برای کودکان اظهار کرد: ذهن کودک  در بهترین شرایط برای فراگیری مطالب قرار دارد و آمادگی لازم برای دریافت اطلاعات را دارد و چه نیکوست که در این ذهن مستعد و آماده کلام وحی جای گیرد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان افزود: والدین باید دقت لازم در هدایت کودکان خود به فعالیتهای  قرآنی را داشته باشند تا فرزندانشان در این چشمه زلال پرورش یابند.
استمرار در بهره برداری کودکان از فعالیتهای قرآنی از دیگر مواری بود که وی خواستار شد.
واحدی برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های مستمر قرآنی را امری ضروری عنوان کرد و گفت: وقتی کودکان با کلام الهی مانوس شدند و شیرینی آن را چشیدند باید این شیرینی ادامه یابد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان بیان کرد: قرآن همانند چراغ هدایت در زندگی کودکان، آنها را در برابر کج روی ها بیمه می نماید.
وی از آمادگی کامل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان جهت ترویج فعالیتهای قرآنی خبر داد و افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان آمادگی دارد در راستای توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی با تمامی توان و امکانات در این زمینه فعالیت کند.
برگزاری طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم، مسابقات حفظ، قرائت ، ترتیل و مفاهیم، اجرای محافل ريالرآنی در طول سال و برپایی گارگاههای آموزشی در زمینه های مختلف قرآنی بخشی از فعالیتهای اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در این زمینه است.

 

مربوطه به : اخبار ویژهآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :