کدخبر : 3598 |
به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از ساری:

تجلیل ازفعالان قرآنی برنامه ترتیل خوانی امامزاده عباس (ع)


بقاع نیوز:آیین تجلیل از فعالان قرآنی طرح ضیافت الهی مازندران و برگزار کنندگان مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم با حضور آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و ربیع فلاح استاندار مازندران و مسئولین استانی و شهرستانی در آستانه امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می‌شود.


سید مجتبی حسینی مدیر آستانه مبارکه امامزاده عباس (ع) در گفتگوی با خبرنگار پایگاه خبری امامزادگان(بقاع نیوز) با اشاره به اجرای ترتیل خوانی قرآن کریم در این آستانه ، اظهار داشت :در ایام ماه مبارک رمضان محفل ترتیل خوانی قران  با حضور قاریان ممتاز استان مازندران و همکاری صدا وسیمای مازندران و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در این آستانه برپا شد.

حسینی ادامه داد : این محفل همه روزه از ساعت 18 الی 19 اجرا و بطور زنده هم از طریق رادیو و هم از طریق تلویزیون از شبکه تبرستان پخش گردید.

مدیر آستانه امامزاده عباس (ع) بیان نمود : برای اجرای این برنامه عوامل زیادی همکاری داشتند از جمله اداره اوقاف ساری ، نیروی انتظامی ، فرماندهی بسیج حوزه محمد رسول ا… ، خادمین افتخاری آستانه که با همکاری یکدیگر توانستند این اتفاق شیرین را به خوبی به سرانجام برسانند.

وی از برگزاری آیین تجلیل از فعالان قرآنی خبر داد و گفت: این آیین با حضور آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و ربیع فلاح استاندار مازندران و مسئولین استانی و شهرستانی در آستانه امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می‌شود.

سید مجتبی حسینی تصریح کرد: در این آیین فعالان و نخبگان قرآنی طرح ضیافت الهی مازندران و برگزار کنندگان مراسم ترتیل‌خوانی قرآن کریم در امامزاده عباس(ع) ساری تجلیل می‌شوند./

1695244 (9)

 

مربوطه به : اخبار ویژهآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :