کدخبر : 3584 |

مدیرکل اوقاف همدان، نجات فلسطین، حفظ آبروی مسلمین است


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: به گفته امام راحل(ره) فلسطین پاره جگر اسلام است و نجات فلسطین از دست دژخیمان صهیونیستی ، حفظ آبروی مسلمین خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی که در جمع نمازگزاران اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان سخن می گفت؛ با بیان اینکه حمایت از مردم مظلوم غزه وظیفه همه جهان اسلام است، افزود: امروز غزه تنهاترین شهر دنیاست.

وی سکوت کشور های استعمارگر و عاملان عربی آنها در قبال ظلمی که امروز به مردم غزه و فلسطین می رود را نشان از خوی استعمارگری و استکباری آنها دانسته و افزود: حقوق بشر امریکایی امروز به معنی واقعی کلمه رنگ باخته است.

وی دفاع از فلسطین را که به گفته بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) پاره جگر اسلام است را وظیفه ای همگانی برای مسلمانان خوانده و اظهار داشت: حضور پر صلابت در راهپیمایی روز قدس امسال حمایت بسیار بزرگی از ملت مظلوم غزه و فلسطین بوده که هر مسلمانی می بایست به آن عمل نماید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان افزود: کشتار مسلمانان بی گناه امروز در غزه نشانه بارزی از خوی خونخواری و ددمنشی صهیونیسم جهانی و متحدان آن بوده و ملت مسلمان ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس به دنیا نشان خواهد داد که صهیونیسم و تفکر صهیونیستی از بین رفتنی است.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :