کدخبر : 3499 |
با حضور مسئولان استانی و کشوری صورت گرفت

غبارروبی از آستان شاهزاده حسین بن علی‌النقی(ع) همدان


بقاع نیوز:با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و مسئولان ارشد استان همدان آستان امامزاده حسین بن علی النقی(ع) غبار‌روبی شد.

به گزارش بقاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان عصر دیروز آستان مقدس شاهزاده حسین بن علی النقی(ع) با حضور حجت الاسلام احمد شرفخانی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استاندار همدان غبارروبی شد.
در این مراسم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان، معاون سیاسی- امنیتی استاندار همدان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان، فرمانده انتظامی استان، برخی از مدیران کل دستگاه‌های دولتی و مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان همدان حضور داشتند.
این مراسم در ابتدا با تلاوت کلام‌الله مجید و قرائت زیارتنامه و مداحی اهل بیت توسط سید مسعود باقری، مداح پیشکسوت همدانی آغاز شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استاندار همدان به شستشوی ضریح و مزار امامزاده حسین بن علی النقی(ع) پرداختند.
پس از اجرای این مراسم مسئولان به زیارت سرداب این امامزاده رفته و از قسمت‌های جدید التأسیس آستان شاهزاده حسین(ع) بازدید کردند.
در این میان استاندار همدان و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره بقاع متبرک استان و اعتبارات مورد نیاز برای توسعه اماکن‌مذهبی به گفتگو پرداختند و در خصوص ساختمان بانک ملی که موقوفه  شاهزاده حسین(ع) می باشد، تصمیماتی اخذ شد.

مربوطه به : اخبار ویژههمدانآخرین عناویناستان همدان

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :