کدخبر : 1214 |

برندگان جشن نیمه شعبان به زیارت امام رضا (ع) می‌روند


سرپرست اوقاف تویسرکان:
برندگان جشن نیمه شعبان به زیارت امام رضا (ع) می‌روند
پایگاه خبری امامزادگان(بقاع نیوز):سرپرست اوقاف و امور خیریه تویسرکان گفت: در مراسم جشن مهدوی در امامزاده عبدالله(ع) سرکان، برندگان مسابقه مهدوی، زیارت مشهدالرضا را عیدی می‌گیرند.

حجت‌الاسلام احمدرضا خزایی ضمن گرامیداشت نیمه شعبان، با اشاره به آذین‌بندی شهر و بقاع امامزادگان در راستای اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: در راستای تعظیم به شعائر اسلامی که عید ولادت امام عصر(عج) نیز از جمله بزرگ‌ترین آن است، بقاع امامزادگان شاخص شهرستان تویسرکان آماده میزبانی جشن‌های نیمه شعبان شده‌اند.
وی برگزاری جشن مهدوی در بقعه امامزاده عبدالله(ع) سرکان را شاخص‌ترین جشن نیمه شعبان در شهرستان تویسرکان خواند و گفت: این مراسم باشکوه در روز پانزدهم تیرماه از ساعت 18 در آستان مقدس این امامزاده با حضور مردم و هیئات مذهبی برگزار می‌شود.
به گفته سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان سخنران این مراسم حجت‌الاسلام شیخ‌الاسلامی، مدیر حوزه علمیه تویسرکان و مداحی آقای اسکندرلو برپا خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف مهدوی در این مراسم نیز بیان کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی در جوار این امامزاده مورد توجه قرار گرفته است.
به گفته خزایی پس از برگزاری مسابقه فرهنگی مهدوی در امامزاده عبدالله(ع) سرکان، به برگزیدگان عیدی سفر به مشهد مقدس هدیه خواهد شد.
وی در پایان سخنان خود بر ضرورت ترویج  و تبلیغ فرهنگ ارزشمند مهدوی در بین آحاد مردم جامعه به ویژه قشر جوانان تأکید کرد و گفت: برنامه‌ها، مراسم و سخنرانی‌های نیمه شعبان حول این محور خواهند بود.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :